Kelebek İndir

İnternet dünyasının sevilen programları arasında olan Mirc programını, günümüzde binlerce kişi kullanmaktadır. Bu program genellikle İnternet salonlarında hayatımıza giren, Türkiye’nin her yerinden binlerce insanla tanışmamızı sağlayan sohbet programıdır. İnternet salonlarında kullanılan scriptin adı Kelebek script’tir. Bu nedenle günümüzde kullanıcılar Google’da Kelebek indir yazarak arama yapmakta. Daha sonra programı indirerek kolayca sohbete bağlanmakta. Elbette arkadaşlık günümüzde önemli bir hal aldı. İnternet’in de hayatımıza girmesiyle arkadaşlık bağlarımız oldukça zayıfladı, fakat dijital platformun buna da bir çaresi var. Canlı sohbet – arkadaşlık siteleri.

Kelebek sohbet yapmak için vermiş olduğumuz sayfayı ziyaret ederek programı indirmeniz yeterli. Programı indirdikten sonra, tek tıkla programı kurabilirsiniz ve sohbet’e başlayabilirsiniz. Hemde bütün bunlar ücretsiz. Evet yanlış duymadınız, size binlerce yeni insanla tanışma fırsatını ücretsiz sunuyoruz. Daha ne bekliyorsunuz? Aradığınız aşk yanı başınızda değil bir tık uzağınızda. Kelebek programı 15 farklı anti-virüs taramasından geçirilerek sizlerle buluşturulmuş, kaliteli bir programdır. Bu nedenle programı indirirken “Acaba kötü bir yazılım var mı?” diye korkmanıza gerek yok. Nod32, Eset, Avast, Panda, KasperSky, Microsoft Essential v.b. programları tarafından taratılmış olan bu programı ücretsiz indirin!

Kelebek Yükleyerek hemen sohbete başlayabilirsiniz. Sohbet etmek istemezseniz canlı radyomuzu dinleyebilir, isteklerinizi belirtebilir, kesintisiz müzik keyfini yaşayabilirsiniz. Bunun yanında  birbirinden farklı oyunları sunucumuza bağlanarak oynayabilirsiniz. Bütün bunları sizlere ücretsiz olarak sunuyoruz. Bunun yanında aradığınız arkadaşlığı da bulacağınızı söylüyoruz. Peki daha ne bekliyorsunuz? Hemen Kelebek indirin kesintisiz sohbet’in keyfine varın. Kelebek sohbet, Türkiye’de kurulan en eski internet sitelerinden birisidir. Türkiye’de internet deyince akla ilk gelen sitelerin başında kelebek chat gelmektedir. Kelebek sohbet kullanıcılarına sunduğu bir çok farklı aktivite ile hala binlerce kişi tarafından kullanılan bir sitedir. Kelebek chat üzerinden bir çok aktiviteyi aynı anda yapabilirsiniz.Kelebek Sohbet’in kullanıcıları tarafından en çok kullanılan uygulaması kelebek chat’tir.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s